Zarejestruj się! Kup zabawkę lub inną rzecz i już masz 3 % rabatu. ZAPRASZAMY :)

Produkt dnia
Hexbug Nano V2 neon pojedynczy
Hexbug Nano V2 neon pojedynczy
20,60 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

 REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

WWW.JASKINIAZABAWEK.PL

Zamówienia w naszej firmie mogą Państwo składać:

- poprzez nasz sklep internetowy www.jaskiniazabawek.pl

- mailem na adres: info@jaskiniazabawek.pl

WE WSZYSTKICH TYCH WYPADKACH ZAMÓWIENIE JEST WIĄŻĄCE OBIE STRONY.

Jeśli klient nie odbierze lub zrezygnuje z zamówienia podczas gdy ono zostało już do niego wysłane będzie musiał pokryć koszty wysyłki w obie strony, czyli od nas do klienta i zwrotnej . Zostanie mu wystawiona faktura za powyższą usługę.

Prosimy o przemyślane zakupy.

I. Rejestracja

1. Klient może dokonać rejestracji na stronie głównej sklepu wybierając opcje ”Zarejestruj się” lub podczas składania zamówienia.


2. W celu zarejestrowanie nowego konta wymagane jest podanie danych osobowych, teleadresowych, kontaktowych, adresu e-mail oraz hasła zgodnie z formularzem rejestracji.

W przypadku podmiotów gospodarczych niezbędne jest podanie numeru NIP w celu wystawienia faktury VAT.


3. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku,zobowiązujemy się do ochrony powierzonych danych osobowych. Każdy klient sklepu internetowego jaskiniazabawek.plma prawo wglądu i poprawienia swoich danych oraz możliwość zażądania usunięcia ich z naszej bazy danych.

II. Realizacja zamówień

1. Dostawa zamówionego towaru następuje w terminie od 24h do 5 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto bankowe (jeżeli nie został ustalony inny termin).

2. Aby sprawdzić stan realizacji zamówienia, należy skontaktować się poprzeze-mail: info@jaskiniazabawek.pl

3. Opóźnienia mogą wynikać z przejściowej niedostępności produktu lub problemów z doręczeniem przesyłki, dlatego proszę zawsze podawać swój nr telefonu, by kurier mógł bez problemu ustalić termin i godzinę doręczenia.

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych .

III. Dostawa towarów

1. Dostawy produktów zamawianych w sklepie internetowym nasze dzieci realizowane są na terytorium całego kraju (Polski).


2. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy:


a) odbiór osobisty z naszego sklepu - co wymaga ustalenia kiedy produkt w sklepie będzie dostępny, by klient mógł go odebrać, ponieważ należy go sprowadzić z głównego magazynu do punktu odbioru czas odbioru może się wydłużyć nawet do 7 dni, dlatego należy ustalić to ze sklepem mailowo– info@jaskiniazabawek.pl lub telefonicznie pod nr tel. 502425487. Odbiór w sklepie jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszej wpłacie na konto.

 

b) przesyłką lub listownie kurierską firmy INPOST, DHL lub UPS (za pobraniem lub po przedpłacie).

 

c) paczkomatami firmy INPOST (za pobraniem lub po przedpłacie).

 

c) paczka biznesowa za POCZTY POLSKIEJ (za pobraniem lub po przedpłacie).

 

 

3. W razie podejrzenia niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem (np. zamawiany towar powinien być duży gabarytowo a klient otrzyma małą paczkę) kupujący powinien odmówić przyjęcia nie zamawianych produktów i niezwłocznie nas o tym powiadomić. Przyjęcie takiej przesyłki przez kupującego, potwierdzone jego podpisem na liście przewozowym, może być potraktowane jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.

4. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem.


5. Przed przyjęciem towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji”. W przypadku braku takiego protokołu reklamacja nie może zostać uznana.IV. Reklamacje, gwarancje i zwroty

1. W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić kurierowi i spisać „Protokół Reklamacji” w obecności dostawcy, oraz skontaktować się z pracownikiem firmy ERMAR właścicielem sklepu jaskiniazabawek.pl. Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę. Reklamowaną przesyłkę oraz „Protokół Reklamacji” należy odesłać tą samą firmą kurierska na koszt firmy ERMAR właścicielem sklepu jaskiniazabawek.pl

2. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procedury reklamacyjnej jest pisemne zgłoszenie reklamacji (listem, pocztą elektroniczną na adres info@jaskiniazabawek.pl ), zawierające imię i nazwisko nabywcy lub osoby zgłaszającej, jej adres do korespondencji, numer dokumentu zakupu, datę zakupu, nazwę towaru oraz możliwie szczegółowy opis problemu.

3. Warunkiem uznania reklamacji na ewentualne wady fabryczne w okresie gwarancji może być dostarczenie zabawki do firmy ERMAR właścicielem sklepu JASKINIAZABAWEK.PL wraz dokumentem zakupu.

4. Czas reakcji na zgłoszoną reklamację wynosi 3 dni robocze. Czas realizacji uznanej reklamacji (wymiana, ewentualnie naprawa towaru) wynosi 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki przez firmę ERMAR właściciela sklepu JASKINIAZABAWEK.PL. Czas realizacji reklamacji może się wydłużyć w zależności od dostępności towaru w magazynach dostawców.

5. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i objęty 12 miesięczną lub dłuższą gwarancją.

6. Przy zakupie towaru dokonywanym "na odległość" (za pośrednictwem sieci Internet lub telefonu) Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w terminie 14 dni od daty zakupu i odbioru towaru. Oświadczenie powinno być dokonane w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

7. Zwroty towarów przyjmowane są tylko w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania, nie posiadają uszkodzeń oraz posiadają fabryczne nie zniszczone opakowanie - zwrot powinien być wcześniej uzgodniony ze sprzedawcą.

8. W przypadku zwrotów oraz reklamacji koszty wysyłki oraz koszty związane z dostarczeniem do firmy ERMAR właścicielem sklepu JASKINIAZABAWEK.PL, pokrywa osoba dokonująca tego zwrotu.

9. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, przesłanych Pocztą Polską oraz jakichkolwiek innych przesyłek przysyłanych na koszt firmy ERMAR właścicielem sklepu JASKINIAZABAWEK.PL uprzednio nieuzgodnionych. Zwroty dotyczą tylko wysyłanych towarów. Paczki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane. Do zwrotu powinno być dołączone oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz informacja o numerze rachunku bankowego, na który maja zostać zwrócone pieniądze. Po otrzymaniu towaru sprzedawca sprawdzi jego stan, jeżeli towar będzie spełniał warunki do przyjęcia zwrotu (określone w pkt 7) sprzedawca wystawi fakturę korygującą i prześle nabywcy.

10. Zwrot środków pieniężnych nastąpi na rachunek bankowy wskazany przez nabywcę po otrzymaniu przez sprzedawcę potwierdzenia odbioru faktury korygującej lub ewentualnie jeśli paczka była za pobraniem po zwrocie pobrania od firmy kurierskiej, co następuje do 14 dni po momentu przyjęcia gotówki od klienta.

11. Nie przyjmujemy zwrotów towarów wolnych od wad od Klientów, którzy dokonali zakupu z opcją odbioru osobistego ze sklepu. Możliwa jest jedynie wymiana w terminie 7 dni od daty zakupu i odbioru, na inny towar lub towary o tej samej wartości. Wymiana towarów realizowana będzie tylko w przypadku, gdy nie posiadają one śladów używania, nie posiadają uszkodzeń oraz posiadają fabryczne nie zniszczone opakowanie. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

12. Podsumowanie

Koszt wysyłki przy zwrocie towaru w obie strony ze swojej winy pokrywa kupujący
(np. jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, jest za mały dla dziecka, nie odpowiada Państwu kolor bądź wzór.)

V. Prawa autorskie

Zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie WWW.JASKINIAZABAWEK.PL są własnością firmy ERMAR właściciela sklepu JASKINIAZABAWEK.PL i objęte są prawem autorskim.
Kopiowanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione i grozi surowymi sankcjami cywilnymi i karnymi.

Dane do przelewu - rachunek i numer konta:

Firma Handlowo-Usługowa „ERMAR” Elżbieta Białczak

SIEKIERZYCE 25

59-407 MŚCIWOJÓW

BZWBK

98 1090 2066 0000 0005 4207 7682


Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli
i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.


WSZYSTKIE ZDJĘCIA I OPISY SĄ WŁASNOŚCIĄ FIRMY ERMAR właściciela sklepu JASKINIAZABAWEK.PL KOPIOWANIE ICH I WYKORZYSTYWANIE BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA SKLEPU JEST NIEZGODNE Z PRAWEM !

Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.

Firma Handlowo-Usługowa „ERMAR” Elżbieta Białczak

SIEKIERZYCE 25

59-407 MŚCIWOJÓW


Prawo do odstąpienia od umowy 14 dni (oprócz towaru, który został wytworzony/sprowadzony na specjalne indywidualne zamówienie)
Klient ma prawo wypowiedzenia umowy.
reklamacje składane pisemnie na adres mailowy
info@jaskiniazabawek.pl Koszty wysłania oraz odesłania towaru ponosi konsument.


do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl